google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 17.10.2019
  1 USD
  3.8638
  -0.0296
  1 EUR
  4.2849
  -0.0121
  1 CHF
  3.8902
  -0.0139
  1 GBP
  4.9456
  -0.0154
  1 RUB
  0.0604
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Hempis Sp z o.o.
  Hempis Sp z o.o.

  Hempis Sp z o.o.


  Na bazie prowadzonej od 1978 r. działalności w zakresie usług elektroinstalacyjnych, Marek Pietrzak był pomysłodawcą utworzenia firmy zajmującej się dystrybucją artykułów elektrotechnicznych.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Hempis Sp z o.o.

  Przemiany gospodarcze początku lat 90-tych stworzyły potrzebę sprawnej dystrybucji materiałów elektroinstalacyjnych. Na bazie prowadzonej od 1978 r. działalności w zakresie usług elektroinstalacyjnych, Marek Pietrzak był pomysłodawcą utworzenia firmy zajmującej się dystrybucją artykułów elektrotechnicznych.

  Przynależność do Grupy Dystrybucyjnej Inter-Elektro skupiającej obecnie 33 hurtowni z całego kraju wzmocniła naszą pozycję na rynku poprzez uatrakcyjnienie cen w stosunku do konkurencji. Wielostronne ciągłe kontakty z członkami Grupy przyspieszyły procesy zmian organizacyjnych i rozwoju firmy.

  Członkostwo w Europejskim Stowarzyszeniu, Grupie IMELCO pozwala nam na bieżące śledzenie trendów rynkowych i rozwiązań w dziedzinie zarządzania.

  Jesteśmy jedną z największych hurtowni w regionie - liderem na rynku lokalnym w dystrybucji materiałów elektrotechnicznych i elektronarzędzi.

  Tradycją stały się noworoczne spotkania właścicieli firmy HEMPiS i pracowników z klientami. W czasie uroczystych bankietów podsumowana jest całoroczna współpraca z klientam (Zobacz galerię). Najwięksi i najrzetelniejsi otrzymują nagrody i upominki. Spotkania są okazją do przedstawienia zamierzeń i planów, a także prezentacji przez dostawców nowych produktów. Atmosfera luźnych rozmów sprzyja przekazywaniu cennych uwag przez klientów.

  HEMPiS to nie tylko lider na rynku lokalnym w zakresie dystrybucji materiałów elektrotechnicznych i elektronarzędzi, ale także doświadczony, wiarygodny i solidny partner, który wraz ze współpracującymi firmami świadczy usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa:

  • stacji transformatorowych,
  • rozdzielni, linii kablowych i napowietrznych nn i śn,
  • instalacji oświetlenia ulicznego,
  • iluminacji obiektów użytkowych,
  • instalacji wewnętrznych siły i światła.
   
  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.